تبلیغات
مهاجراً الی الله - ترور و شهادت
مهاجراً الی الله
من یهاجر فی سبیل الله یجد فی الارض مراغما کثیرا و سعه
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 22 دی 1390 توسط فرزان حدادی

عروج ملکوتی شهید احمدی روشن داغ دل ما را تازه کرد. تصور می‌کنم ایشان را به چهره می‌شناختم. از آنجا که تقریباً هم‌ورودی (من 76 و ایشان 77) بوده‌ایم و در یک دانشگاه درس می‌خواندیم قاعدتاً اشتباه نمی‌کنم. در مسجد سلام علیک داشتیم و گاهی با هم صحبت می‌کردیم. انسانی فوق‌العاده پرشور و معنوی بود. حتی یک بار مفصل با هم حرف زدیم و ایشان از شغل من پرسید و جایی که کار می‌کردم برایش آشنا بود. من با تعجب به این گفتگو ادامه می‌دادم. انگیزه‌اش را درک نمی‌کردم. بگذریم.

سایت یاهو خبر ترور را درج کرده بود و در آن با تاکید بر روی کلمه جنگ در جمله‌ای که بیانگر این بود که ممکن است برنامه هسته‌ای ایران به جنگ منتهی گردد قصد داشت مخاطب را به این نتیجه برساند که این ترور برای جلوگیری از جنگ ضرورت داشته است. تازه این که چیزی نیست. آمریکا حتی برای اجتناب از جنگ معمولاً جنگ‌هایی بسیار بزرگ راه می‌اندازد.

دست زدن به ترور شخصیت‌ها رویه آمریکا و اسراییل و اصلاً بگوییم کل غرب از ابتدای پیدایش است. اما زمانی بود که این ترورها نشانه قدرت بود و امروز نشانه ضعف است. اسراییل قادر به حفاظت از خود در برابر امواج توفنده انقلاب‌های اسلامی منطقه نیست، سهل است، سیلی بعدی را قرار است از داخل اروپا و آمریکا بخورد. کار به جایی رسیده است که نیروهای آمریکایی که از عراق عقب نشسته‌اند به استعداد 9000 نفر در اسراییل مستقر شده‌اند به بهانه مانور نظامی بسیار بزرگ. نکته مهمترش این است که بعد از پایان مانور هم قرار است در اسراییل بمانند. پس اسراییل حکم بازنشستگی خودش را امضاء کرده. سگ نگهبان غرب در خاورمیانه اکنون جای خود را به خود ارباب داده است.

بنابراین در این شرایط ترور دانشمندان ایرانی نه تنها ترس و وحشتی ایجاد نمی‌کند بلکه بزدلی اسراییلی‌ها را در بوق و کرنا می‌کند. آنهایی که در میدان‌های جنگِ جوانمردانه فرار را بر قرار ترجیح داده‌اند حالا به روی غیرنظامیان و انسان‌های بی‌سلاح اسلحه می‌کشند. مگر نمی‌دانند که انقلاب‌های بزرگ ضد سلطه با چنین جرقه‌هایی شروع شده است؟ اگر فکر می‌کنند این برای آنها یک پیروزی است گو باش تا صبح دولتت بدمد. این از نظر ما مقدمه زلزله بزرگ بر علیه اسراییل این غده سرطانی در میان امت اسلامی است.درباره وبلاگ
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
آمار سایت
قالب وبلاگ