تبلیغات
مهاجراً الی الله - اشکهای رییس جمهور
مهاجراً الی الله
من یهاجر فی سبیل الله یجد فی الارض مراغما کثیرا و سعه
نوشته شده در تاریخ شنبه 24 مهر 1389 توسط فرزان حدادی
    نمی دانم شما هم صحنه را دیدید یا نه؟ زمانی که سخنرانی سید حسن نصر الله در خوش آمد گویی به احمدی نژاد تمام شد مجری برنامه بالا رفت و کلماتی به زبان عربی در تمجید از رییس جمهور و ملت  و رهبر ایران گفت. در این لحظه دوربین روی صورت احمدی نژاد رفت. احمدی نژاد منقلب شده بود و به سختی خود را کنترل کرد تا اشکش سرازیر نشود .....
و البته همه کسانی که احمدی نژاد را در راهی که میرود یاری کرده اند هم همین حال را داشتند. وقتی زیر ضربات دشمن غدار باشی، وقتی در پیش رو با آمریکا و اروپا مشغول نبرد باشی و تازه از پشت هم گاهی ضربتی بخوری، وقتی در کشور خودت بودن در کنار احمدی نژاد را تبدیل به شرمساری کرده باشند، وقتی مظلوم باشی آنطور که علی در اوج قدرت بود ... در چنین شرایطی سخنان و استقبال لبنانی ها مثل آب خنکی بود که بر جگر تشنه کربلا نشسته باشد، هدیه ای که پاسخی جز اشک شوق نخواهد داشت. 
یافتن چرایی این استقبال گسترده از احمدی نژاد در لبنان دشوار نیست. وقتی ملتی، رهبری، رییس جمهوری در کنار مظلومان بایستند و هر چه بر سرشان می آید را در این راه با جان و دل بپذیرند کمترین پاداش آنها محبوبیت در میان مظلومین جهان است. چقدر ساده بود اگر ایرانی ها خودشان را کنار می کشیدند و می گفتند اسراییل هر کاری می خواهد بکند ما دنبال منافع ملی خودمان هستیم. چقدر آسان بود که پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین را رها کنیم و زیر چکمه های آمریکا و اسراییل برای خودمان زندگی حقیرانه ای تدارک ببینیم. اما ملت ایران چنین نکرد. ملت ایران به نام فلسطین قیام خود را آغاز کرد و به نام فلسطین هم به پیش برد و ان شاء الله تا ازادی قدس شریف و نابودی آمریکا نیز ادامه خواهد داد. مسلمان واقعی چنین است. ابرمردی که زخم خوردن مظلوم را برنمی تابد تو گویی پاره ای از تن خود اوست. کسی که نامش پشت هر ظالمی را می لرزاند. 
و در این میان وضعیت سبزهای وطنی و  فراوطنی هم دیدنی است. مردمسالاران دروغینی که شعار نه غزه نه لبنان سر دادند و امروز برای توجیه نفرت ملتها از خود به هذیان گویی گسترده ای روی آورده اند. زود رودست خوردند.


درباره وبلاگ
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
آمار سایت
قالب وبلاگ